Rok 2018

 

 

20.10.2018

Pracovní úspěchy

20.10.2018 - Klubové podzimní zkoušky retrieverů - Slabčice
Orion Chlupaté štěstí

v I. ceně - 217 bodů. 
Celkem 20 psů, uspělo 12.

Gratulejeme k parádnímu výkonu, Orion je do práce naprosto zapálený stejně jako jeho tatínek Don, dá se říct, že je do práce naprostý blázen stejně jako on :-)

 

13.10.2018

Letos je opravdu krásný podzim, a tak ho plně užíváme. CHodíme na dlouhé procházky s kamarády, na hony, trochu trénujeme, pouštíme draka, prostě se máme fajn a doufám, že nám to dlouho vydrží.

6.10.2018

Mezinárodní výstava České Budějovice

Téměř po půl roce pauzy jsme se opět vydaly s Daisynkou na výstavu do Budějovic. Třída otevřená byla opravdu hojně obsazená (14), o to víc nás překvapil a potěšil výsledek!

Olivia Chlupaté štěstí - třída otevřená V1 CAC

rozhodčí: paní Zdena Jílková

 

28.9.2018

OVVR Prosečné

Amy od Malého Labe - odchov po našem Doníkovi a Jessi Bri - Col Black and White, úspěšně složila OVVR a také se krásně prezentovala na své první výstavě - VN2. Gratulejeme a přejeme spoustu dalších úspěchů. S Amy občas společně trénujeme a musím říct, že svého otce opravdu nezapře. Má výborný nos a velkou chuť do práce. 

24.8.2018

Vzpomínáme....

V tento den uběhlo 5 let, kdy nás bez jediného varování a rozloučení opustila naše první goldení holčička Lejdy - Aida z Olšového mlází. Lejdynko moc nám chybíš......

 

10.8.2018

Malá aktualizace

  • 23.6. oslavil své 8 narozeniny vrh D - náš Don Pepper Zlatá kudrnka, Daisy Zlatá kudrnka a Darinka Zlatá kudrnka a řadí se tímto už mezi veterány.
  • 22.7. oslavil své 13 narozeniny vrh E - ozvali se majitelé Elišky rodina Rahmanova z Lysé nad Labem, že se ji vede dobře. Ostatní, kromě dvou, o kterých nemám zprávu, jsou bohužel již za duhovým mostem se svými rodiči a tak posíláme vzpomínku tam :-(.

Všem přeji pevné zdravíčko!

  • Na hlídání jsme u nás měli 12tiletého Alexe Zlatá kudrnka. Už se mu hůř vstává, ale pořád to je fešák a neskutečně hodný a trpělivý.

  • Návštěvou nás také potěšila rodinka Jechova a Jessi alias Balerinka Zlatá kudrnka, která je také již 10tiletou veteránkou ve skvělé kondici. Za sebou má operaci zánětu dělohy, a daří si ji skvěle. Děkujeme!

  • A jak se máme u nás ve Zlaté kudrnce? Zahodili jsme granule a barfujeme - krmíme syrovým masem a pesani jsou nadšeni a prospívají. Trochu výletujeme, ale hlavně každý den chodíme plavat, protože v tomhle horku se nic jiného nedá. Zahálíme s výstavami i zkouškami, protože v tom vedu se nám nikam nechce. Doník větří u Daisynky, vypadá to, že by mohla začít brzo hárat a tím pádem vyjet konečně za svým ženichem :-). Toť vše a všem krásné léto!

 

 

 

4.6.2018

Vzpomínáme.....

V tento den by oslavila naše Arinka - Element Brenda Misantos své 11 narozeniny společně se svou sestrou Baruškou. Bohužel obě zlaté holčičky jsou již za duhovým mostem. Je to již nějaký pátek, a pořád to nepřebolelo ,-((((. 

 

19.5.2018

Dneska vzácná návštěva od Plzně - Marley - Gump Forrest Rayere Zlatá kudrnka (Element Brenda Misantos x Egoiste Du Bois De La Rayere) v 5ti letech, příjeli s páníčkem na procházku a tak jsem na něj vytáhla i nůžky a trochu ho oletnila :-)

13.5.2018

O víkendu jsme absolvovaly s Daisy a kámoši Riccim a Areskem výstavní maraton. V sobotu jsme si vyběhaly výbornou bez pořadí na MZ výstavě ve Wieselburgu a taktéž jsme dopadly i v neděli na Speciální výstavě v Humpolci. Daisy se ale moc pěkně předváděla, a konkurence byla opravdu veliká. Daisy je ještě stále mladá dvouletá slečna a musí se dodělat. Více se tentokrát líbil bráška Orion, který si vyběhal ve třídě pracovní V3. V sobotu bohužel asi špatně šlápnul v kruhu a začal kulhat, takže obdržel sice parádní posudek, ale známku VD. 

No a teď si dáme od výstav pauzu, možná něco pocvičíme :-), ale hlavně plánujeme téměř po 5 ti letech konečně zase štěňátka a maminkou by měla být právě Daisynka!

 

21.4.2018

Po pár letošních třetích čtvrtých místech Daisy opět ve výstavní formě :-). 

MVP České Budějovice

Olivia Chlupate stesti, trida otevřená (9), rozhodci Bojan Matakovic

V1 CAC, res. CACIB!

Segra Orchidea V3, bracha Orion V2 res CAC!

Všem gratulace, byl to fajn den. Sice bylo obrovské vedro, ale goldeni měli klimatizovanou halu téměř sami pro sebe, a tak nám tam bylo dobře.

 Orion Chlupaté štěstí

15.4.2018

Dnes v tento den v 11,00 hodin to bude rok, co nás opustila naše milovaná Arinka - Element Brenda Misantos ,-(. Není dne Arinko, abychom si na Tebe nevzpomněli...Kolikrát volám na Daisy - Arinko....Chybíš nám zlatíčko...

11.4.2018

Velké narozeniny štěňátek v jeden den - 10. narozeniny oslavila naše "Béčka" a 5. narozeniny naše "Géčka" :-) Hodně zdravíčka všem a spoustu psích radostí. Vzpomínku za duhový most posíláme Benjamínkovi a Belince :-(.

11.2.2018

Letos je u nás nádherná zima, kterou si s Donem a Daisy opravdu užíváme. Chodíme často na výlety na skialpech, kocháme se krásnými výhledy a pesani se nemohou vynařádit. Někdo ale radši teplo, a tak nám odchov po naší zesnulé Arince a Irbym - Marley, posílá teplý pozdrav z 2měsíční dovolené v Portugalsku.

 

 

Další fotky z našeho Nového roku 2018 naleznete ZDE

 

3.2.2018

DUO CACIB Brno

Duo CACIB Brno, pěkný psí víkend s přáteli, slušné výsledky s parádními posudky, příjemné posuzování včetně atmosféry. Za azyl děkuji Hance a jejím klukům Aresovi a Riccimu, a za hezké fotky děkuji Ivaně Zikan.


Sobota - rozh. František Korda
Olivia Chlupaté štěstí - mezitřída V3 
Orchidea Chlupaté štěstí - mezitřída V,,5´´


Neděle - rozhodčí Claudia Berchtold
Orion Chlupaté štěstí - pracovní - V3

Orchidea Chlupaté štěstí -. mezitřída V2
Olivia Chlupaté štěstí . otevřená V3

 

Multi Junior Olivia Chlupaté štěstí 20 měsíců

Orchidea Chlupaté štěstí

Orion Chlupaté štěstí

Další fotky z výstavy ZDE.

 

21.1.2018

Doník znovu otcem!

Jedná se o opakované spojení Jessi a Doníka. Fotky a více info již brzy naleznete v sekci Štěňátka, a Štěňátka po Donovi.

 

6.1.2017

Pozdravy z CHS Od malého Labe

Fotky štěňátek po našem Doníkovi nám také zaslali z CHS od Malého Labe, kde se na Velikonoce 2017 narodilo 9 krásných štěňátek. Moc děkujeme a jsme rádi, že štěňátka dobře rostou a dělají jen radost.

 

5.1.2018

Štěňátka v nových domovech

Štěňátka z CHS Zlatá packa jsou již všechna v nových domovech. Děkujeme za pěkné fotky našich vnoučátek a všem přejeme hodně zdravíčka a ať se jim v nových domovech líbí a přinesou novým majitelům spoustu radosti a krásných společných chvil.

 

22.12.2017 Doník je dědečkem a Daisy tetou :-)

Orion Chlupaté štěstí se v tento den stal pyšným otcem 8 krásných zdravých štěňátek - 5 holčiček a 3 kluci. Gratulujeme a všem přejeme hodně zdraví a štěstí v jejich psím životě!

 

13.11.2017

Štěňátků je měsíc, nové video v sekci štěňátka.

 

8.11.2017

Další důvod k oslavě! Dorazily další zdravotní výsledky!

 JCh CZ SK PL Olivia Chlupaté štěstí

(Multi Ch Ich Grand Ch Don Pepper Zlatá kudrnka U x Ch CZ Bonett Chlupaté štěstí)

PRA Prcd - clear
GR PRA 1 - clear
GR PRA 2- clear
GRMD clear / normal 
ICTA - carrier

Děkuji za tuto báječnou holčičku jejím rodičům Doníkovi a Bonettce a prarodičům Arince a Chillimu a praprarodičům Swenovi a Gille a dalšííím.....:-). Snad se příští rok téměř po 5ti letech dočkáme v CHS Zlatá kudrnka opět štěňátek....

5.11.2017

Pozdrav od štěňátek

Štěnátkům Falca a Gerrinky jsou 3 týdny. V bedýnce je už pěkně živo a začíná se baštit z misky mlíčko a kašičky.

 VIDEO ZDE

 

4.11.2017

Hon Horní Branná

Zatím, co naši kamarádi běhali po 2 dny ve výstavním kruhu v Praze, já tentokrát výstavu oželela a místo ní, jsme stravili krásnou sobotu s OMS Horní Branná. Počasí nám přálo. Don pracoval jak umí, s chutí a radostí a Daisynka se od něj rychle učila. Na konci nás čekala vynikající svíčková a milé posezení v chýši. Večer jsme zakončili saunovaním a pesani se probrali až v neděli .-D.

 

Orion Chlupaté štěstí

Další zdravotní výsledky našeho odchovu a Daisynky brášky, ze spojení Don Pepper Zlatá kudrnka a Bonett Chlupaté štěstí:

PRCD neg., PRA 1 clear, PRA 2 clear, svalová dystrofie - clear

Moc gratulujeme!

Orion se zúčastnil také Mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích, kde si vyběhal skvělé druhé místo (V2) ve střídě mladých.

 

Štěňátka jsou na světě!

V pátek 13.10. se po 13 hodině v CHS Zlatá packa narodilo 8 štěňátek, 3 holčičky a 5 kluků. Porodní váha byla kolem 350g, porod proběhl přirozeně a mamince i štěňátků (ale i tatínkovi :-D) se daří dobře :-). Více v sekci Štěňátka.

 

12.10.2017

Olivia oficiálně multi Junior šampionkou!

Čekáme už jen na polského :-)

 

Výsledky rentgenů!!!

Dlouho očekáváné je tady a máme velikou radost!

JCh CZ SK PL Olivia Chlupate stesti
(Ch CZ Bonett Chlupate stesti a Multi Ch ICh Grand Ch Don Pepper Zlata kudrnka U)
DKK A/A DLK 0/0 OCD negativní !!!!

 Rentgenoval úžasný pan MVDr Roland Šebesta v Kraslicích klinika Šerovet, 
Posuzoval MVDr Milan Snášil.
Olivia je jiz 4. stěňátko z toho vrhu z tímto výsledkem! 

  

 

23.9.2017

Mezinárodní výstava psů Wroclaw 


Olivia Chlupaté štestí - třída mladých
CWCJ a BOJ Nejlepší mladý!

Daisy si dnes ve velké konkurenci 8mi feneček a celodenním lijáku vybojovala svůj 3 titul !

A stává se tak:
Polsky junior sampion!
Olivia is now 
Polish junior champion
Czech junior champion
Slovakia junior champion

Fotky žádné, páč lilo jako z konve, gratuluji Lucie Hanyková a Veronika Veřbová za fajn společnost a diky všem, co drželi palce.

 

21.9.2017

Štěňátka po našem štěňátku :-)!

Naše Arinka (Element Brenda Misantos U) bude babičkou! Gerri Halliwell Zlatá kudrnka v CHS Zlatá packa :-), čeká svá první štěňátka. Pyšným otcem - doufáme :-) bude Falco - Armóns Golden Hevanar. Více v sekci Štěňátka!

 

17.9.2017

Badík má 15 let!

V tento den oslavil úžasné 15té narozeniny náš kamarád Badík - Aron z Olšového mlází, bráška naší Lejdynky, která já bohužel už 4 roky za duhovým mostem....:-( Posíláme vzpomínku do nebíčka, Lejdynko, moc nám chybíš....

 

 

15. - 16.9.2017

Výstavy Nitra Slovensko

Pěkný a úspěšný víkend s Hankou Jánskou a jejíma klukama Ares Flores Vitae a Ricci Dream Max
V pátek jsme se zúčastnili moc hezké a dobře zorganizované klubové výstavy v Kamenném Mlýně (dárečky, koláčky, kávička ke vstupáku milé překvapení :-). Kde Daisy (Olivia Chlupaté štěstí), vypadající jak oškubané kuře bez srsti, získala v mezitřídě v konkurenci 9ti feneček krásné V4.


MZ Nitra, rozhodčí prezident FCI Rafael De Santiago (PR)
Olivia Chlupaté štěstí, třída mladých, V1 CAJC!


Olivia (Daisy) si tak k titulu Český Junior šampion přidává i Slovenský Junior šampion! 
Děkujeme všem kamarádům za bezva víkend .

JCh CZ SK Ricci Dream Max a JCh CZ SK Olivia Chlupaté štěstí

 

Boj o BOJ :-) Ricci a Olivia

 

26. - 27.8.2017 Nominační MSR Kyselka

Letos poprvé jsme s Doníkem v jeho 7mi letech vyzkoušeli nominační soutěž. Zkoušky byly v krásných terénech, super připravené, s partou fajn kynologických nadšenců včetně rozhodčích :-). A jak jsme dopadli - no Don nezklamal po žádné stránce, opět ukázal své silné stránky a aj svoje neřesti :-D Zkoušky jsme zdárně došli v 3. ceně díky záměně kusu hned na první disciplíně navádění na dva kusy na poli. Nicméně barvu jsme konečně dali za 4! A čtverec v lese za 2minuty 40, opět zazářil svou energií a výborným nosem při vyhledávání, a nezklamal v kravení při přinášení....:-D Ale co bych po něm více mohla chtít, když jsem ho po roce nic nedělání ,,oprášila,, a vydala se s ním téměř bez přípravy na tak vysoké zkoušky .-). Díky všem, co drželi pěsti, a zejména všem účastníkům našeho zájezdu :-D a bezva skupince.

 

 

 

24.8.2017 Lejdynka výročí

Lejdynko posilame vzpomínku za duhový most....moc mi tu s Arinkou chybíš, moje první goldenní zlatá holčičko....

 

23.8.2017

Horolezecký tábor

Daisy, Doník a Frodo si užívají na horolezeckém táboře, letos poprvé bez Arinky....Děti však na ni nezapomněly a vyptávaly se, proč tam není s námi ,-(

 

19. - 20.8.2017

Ve znamení výstav

Tento víkend byl velmi úspěšný pro Doníkovi ,,děti´´:
Orion Chlupaté štěstí - V1 CAJC (Klubová výstava Třeboň)
Babetta Bast Darling - V2 res. CAC (Klubová výstava Třeboň)
Gratulujeme pyšným majitelům a chovatelům Ivě Maříkové a Daniele Šamajové.

Olivia Chlupaté štěstí - DuoCACIB Bratislava
19.8. - V1 CAJC BOJ, rozhodčí paní Lenka Frnčová
20.8. - V1 CAJC, rozhodčí paní Olga Dolejšová
Daisy se stává čekatelkou slovenského junior šampiona

o BOJ jsme se opět spravedlivě rozdělili s naším kamarádem Riccim :-D
Díky všem, co drželi pěsti, Ivaně Kučerové za pěkné fotky a hlavně Hance za bezva babský víkend.

 

 

22.7. Narozeniny Eček

Dnes slaví své 12 narozeniny naše úplně první štěňátka po Lejdynce a Clarečkovi. Všem přejeme pevné zdraví. Vzpomínku za duhový most bohužel posíláme už 3 z nich - Charlimu (Egonovi), Sárince (Elizabeth) a Ennie ( Emily)......,-(. Krásnou zprávu jsem dostala od rodiny Elišky: Dobrý den paní Kondělková, dnes slaví 12. narozeniny naše Eliška, kterou máme do Vás. Je to skvělý pes, je stále hravá a v dobré formě. Děkuju Vám za báječného psa. LR......Já děkuju Vám a všem dalším majitelům za skvělou péči o ty naše zlaté kuličky...

 

15.7. NV Mladá Boleslav

Na této výstavě jsme díky dovolené chyběli, ale skvěle nás prezentovaly naše odchovy po Doníkovi:

Orion Chlupaté štěstí - třída mladých - V3

Barbie Bast darling - třída mladých V2 (11 feneček)

Rozdhočí pan Ing. František Korda

Gratulujeme a děkujeme za super prezentaci! Barbie byla na své zcela první výstavě, s paničkou to v kruhu super zvládly, panu rozdhočímu se moc lívila, ale na první místo jim chyběl jen kousíček - musí doladit postoj.

 

10.7.2017 Návštěva odchovů

Dnes se byla u nás upravit na výstavu 15ti měsíční BARBIE BAST DARLING alias Cara, jejíž rodiče jsou Athena Bast Darling a Don Pepper Zlatá kudrnka, dědečkem slavný Kerry Chlupaté štěstí. Jednalo se o první její stříhání, Cara byla moc šikovná a moc se mi líbí. S Carou přijela také na návštěvu Falballa Flores Zlatá kudrnka ze spojení Áres Flores Vitae a Element Brenda Misantos. Je to takový medvídek, jako její tatík. Po úpravě jsme vyrazili na pěknou společnou prochajdu.

Barbie Bast Darling - 15 měsíců

Falballa Zlatá kudrnka - 6 let

 

 

1.7.2017 Národní výstava Klatovy

Historie se opakuje :-D Daisy a její kamarád Ricci opět vítězové početných tříd mladých, jen závěr si prohodili :-). A Daisy takto dokončila svého prvního šampiona a stává se tak Junior šampion ČR! Následuje tak svého tatínka Doníka (JCh a Multi CH Don Pepper zlatá kudrnka U), který je rovněž Junior šampionem ČR.

Vystavovala jsem také brášku Oriona, který přes vkus paní rozhodčí, se svým zlatým línajícím kožíškem, vybojoval z 9 pejsků krásné 2. místo a super posudek!

Rozhodčí paní Zdena Jílková

Olivia Chlupaté štěstí - třída mladých

V1 CAJC BOJ

Orion Chlupaté štěstí - třída mladých

V2

Více fotek ZDE

 

26.6. Mezinárodní výstava Brno

Pěkný den jsme strávili v klimatizované hale v Brně s Hankou a našimi kamarády Riccim a Areskem a Peťou a Patíkem. A naše výprava byla opět velmi úspěšná! :-) Ricci spolu s Daisy běhali o vítěze juniora, a nakonec si tituly hezky podělili :-). Ricci dostal BOJ a svůj první BOB! Daisy CAJC a BOS!

Olivia Chlupaté štěstí - třída mladých

Rozhodčí pan Mvdr. František Šimek

V1 CAJC a BOS!

Cestou na výstavu jsme na silnici narazili na sraženého zajíce, a tak měli pesani v neděli po výstavě pořádnou odměnu - super potrénování. Zajíc se pěkně pronesl měl přes 5kg. Daisyńka měla takový aport uplně poprvé a udělala mi velkou radost, že tak pořádný kus pěkně donesla z vlečky i z dohledávky.

Daisy 14m

Don 7 let

 

11.6. Cvičení

Téměř po třičtvrtě roce nic nedělání, jsme se konečně dokopali k výcviku se zvěří. Vyrazili jsme ještě s kamošem Patikem, kachnou a bažantem :-). Bohužel ve dvou se sice dobře cvičí, ale hůře fotí, a tak fotky přímo z výcviku nejsou, zkusíme zítra doladit. Kluci nezklamali a měli z práce strašnou radost. Daisy ,,viděla,, naposledy zvěř na 4 měsících a tak jsem byla zvědavá, jak si povede. A byla jsem velmi mile překvapená, dohledávka, marking ani aport z vody pro ni nebyl žádný problém. Zvládla i svoji první vlečku. A vše s chutí a řádným nosem. Tak a teď si jen najít čas to dopilovat, abychom mohli na podzim zkusit své první zkoušky....

Pat, Daisy a Don

 

9.6.2017 Štěnátka odcházejí....

2 měsíce utekly jako voda a velikonoční štěňátka ze spojení Doník a Kayla odchází ke svým novým rodinám. Přejeme jim hodně štěstí a lásky v jejich novém životě. Na fotečky ze 7. týdne života se můžete podívat ZDE. Co nejříve se pokusím přidat fotky štěňátek v postojích do sekce Odchovy po Donovi.

 

 

4.6. Vzpomínáme....

Dnes je den, kdy se před 10ti lety v CHS Misantos narodily 2 úžasné psí holčičky - Element a Esmeralda. V tento den naše holky Arinka a Baruška slaví své velké kulatiny, bohužel už ne s námi, ale s kamarády za duhovým mostem. Moc na Vás myslíme a vzpomínáme, odešly jste od nás tak brzo...ale život s Vámi byl krásný a bohatý na zážitky, na nezapomenutelné společné chvíle a okamžiky....

 

 

Národní výstava Lezsno Polsko

Sobotní slunečný den jsme strávily s kamarádkou Luckou Hanykovou a Melody přes 200km vzdáleném Lezsne v Polsku. Posuzování začalo až po 14 hodině, tedy opravdu za velkého tepla. Výsledky ale stály za to.

Olivia Chlupaté štěstí - třída mladých (6)

V1 CAJC, BOJ, BOS !

Rozhodčí: Miriam Villalta Camacho ze Španělska. 

Posudek bohužel nepřelouskám.

 

 

21.5.2017

Další zdravotní výsledky odchovů

Orion a Oriane Benjamin Chlupaté štěstí ( Bonett Chlupaté štěstí x Don Pepper Zlatá Kudrnka) absolvovali RTG DKK, DLK a OCD. Orion u MVDr. Šebek Jiří a Benji u MVDr. Snášil.
A oba HD 0/0, ED 0/0 a OCD ramen negativní! Moc gratuluji majitelům,paní chovatelce a všem ostatním sourozencům přeji stejně krásné výsledky!

 

20.5.2017

OVVR Prosečné

Daisy absolvovala retrívří maturitu - OVVR v Prosečném, a to za plný počet bodů. Děkujeme za pěknou atmosféru a organizaci manželům Stránským, Janě Hnízdilové a za ceny manželům Fleglovým za krmivo Husse. Tak a teď už JEN a JEN ty rentgeny a testy na oči a ICT. 

 

6. - 7.5.2017

Klubová a speciální výstava KCHLS Humpolec

Krásný víkend s přáteli jsme strávili na 2denní výstavě KCHLS v Humpolci. Velmi milé posuzování rozdhodčích, počasí také docela vyšlo a výsledky parádní!

Olivia Chlupaté štěstí - Daisy, třída mladých

6.5. - V2 (23 feneček!) - paní Jane Wild UK

7.5. - V1 CAJC BOJ BIS Junior (13 feneček) - pan Dan Ericsson SWE

Multi Ch Don Pepper Zlatá kudrnka U

2 x výborná v silně obsazené třídě otevřené

 

naše odchovy po Donikovi a sourozenci Daisy

Orion Chlupaté štěstí

třída mladých VD, V4

 

Orchidea Chlupaté štěstí

Ve třídě mladých - V a VD

 

Výstavu si náležitě po vystavování užili i pesani na krásné velké louce plné pampelišek a potůčků :-). Na pěkné fotky se můžete podívat ZDE

 

Daisy a Ricci

Daisy Don Orion

 

5.5.2017

Pozdrav od Balůa

Pozdrav a fotečky miláčka Balů - Fabia Flores Zlatá kudrnka (Element Brenda Misantos X Áres Flores Vitae),  poslala paní Simona od Frýdku Místku. Balů je pěkný medvídek a paničce dělá jen samou radost. Moc děkuji!

 

3.5.2017

Dobrou zprávu hned střídá špatná zpráva a zase naopak...:-(

S velkou lítostí musím opět oznámit velmi smutnou zprávu. Dne 29.4. svoji milovanou rodinu zcela naprosto nečekaně opustil Ricky - Benjamínek Zlatá kudrnka. Ricky se narodil Lejdynce a Clarkovi 11.4.2008 a žil se svojí rodinou v Kněžmosti, byl to úžasný pes zlatým kožíškem i srdcem. Zemřel nečekaně, pravděpodobně na srdíčko, když se s radostí chystal s páníčky ven na procházku. Moc nás to mrzí. Tak brzo za duhovým mostem teď řádí s mamkou, taťkou a segrou Belinkou. Děkuji Evě a její rodině, že mu dali tak krásných 9 společných let....

 

 

30.4.2017

Národní výstava Jelenia Gora Polsko

Po dlouhé době jsme opět s kámošem Patem a Petrou a dětmi zavítali do nedaleké Jelenie Gory na Národní výstavu psů. Přihlásila jsem jen Daisy a výsledky jsou famózní a naprosto nečekané! Daisy nejenže vyhrála svoji třídu mladých, ale dokonce vyhrála nejlepšího zlatého retrievera a na závěr celou skupinu 8 FCI! Udělala mi velkou radost, hlavně tím, jak se pěkně předváděla, a celé to psychicky bez potíží ustála! Byl to pěkný a úspěšný výlet. Díky všem co drželi pěsti a pomáhali nám tam.

Olivia Chlupaté štěstí - 1 rok stará

třída mladých - rozhodčí Aleksandr Shishikin-BY

CAJC, BOJ, BOB, BOG 1

Více fotek ZDE

 

26.4.2017

Takže opět nevím jak, podařila se mi dnes vymazat celá historie roku 2017....Obnovit nelze a psát celé znovu, se mi opravdu nechce vzhledem ke smutné události v naší CHS, ke které je pro mě velice bolestivé se vracet.

A tak začnu poněkolikáté nanovo a to alespoň dobrou zprávou:

Někde život, někde život začíná.....V záplavě smutných zpráv prišla na Velikonoční pondělí jedna veselá a pěkná: 17.4. se Donik stal pyšným taťkou 9 štěňátek, 5 holčiček a 4 kluků, gratulujeme do Dolního Lanova mamince Kaylince a přejeme jim hodne zdraví a ty nej páníky.

 

 

24.4.2016

Olivia Chlupaté štěstí oslavila 1 rok!

Daisynka a její sourozenci tento den oslavili první rok svého života. Přejeme jim všem hodně zdraví a úspěchů na poli výstavním i pracovním a hlavně spoustu psích radostí.

takhle už nám Daisy dospěla....

Společně se svým tatínkem byli na jarním sestřihu a takhle je Natalie Romashko vyfešákovala. Děkuji! :-) 

 

 

Arinka - Element Brenda Misatnos ,,U´´

4.6.2007 - 15.4.2017

 

 

 Toto album věnuji Tobě Arinko, šampionce mého srdce, je to jediné, kromě vzpomínek, co Ti můžu teď dát...Chtěla bych Ti toho dát mnohem víc, hlavně více společných let, které nám utekly tak rychle....,-(. Byla si statečná, tak si bojovala, ale dnes mi Tvoje oči říkaly, že už nemůžeš dál, a já musela udělat to nejhorší rozhodnutí v životě, kterého jsem se strašně bála, nechat tě zavčas odejít, nenechat tě už trápit....Usmívala ses, to ses jistě potkala s Lejdynkou, s Baruškou a dalšími kamarády za duhovým mostem, a už Tě nic nebolelo....Děkuju Ivaně a Tondovi Míškovým za jedinečnou psí bytost, Arinko tobě děkuju za krásných 10 let, za Tvoji neskutečnou oddanost a psí lásku, dala si mi strašně moc, budeš nám tu neskutečně chybět, moc to bolí......

Vzpomínkové album Arinky ZDE