Plánované spojení

 

Plánujeme první štěňátka po naší Daisynce -  JCh CZ SK PL Olivii Chlupaté štěstí na rok 2019! 

 

 

 

 

Štěňátka jsou u nás odchovávána s maximální péčí a láskou a v naprosto vynikajících podmínkách včetně socializace.

Porodní bedýnka je umístěna ve vytápěné zimní zahradě, která navazuje na obytné prostory a má vlastní psí vchod. Štěňátka se díky dospělým hafanům velmi brzy naučí vchod využívat a svou potřebu vykonávat v dostatečně velkém výběhu na prostorné zahradě.

Socializace probíhá setkáváním se s dalšími členy smečky a to i dvounohými, zejména dětmi, které rády pomáhají s každodenní péčí. Miminka se několikrát vezou i k panu veterináři, takže poznají cestu autem ještě před odjezdem do nového domova.

      

 

Do nových domovů odchází vždy 4x odčervená a 2x očkovaná, zkontrolovaná veterinářem, čipovaná, s očkovacím průkazem, průkazem původu, smlouvou a startovacím balíčkem. 

 

Stejně jako noví majitelé si své štěňátko vybírají, i my máme právo si vybrat jejich majitele! Vítáme pouze vážné, solidní a spolehlivé zájemce. Nepožadujeme účast na výstavách nebo na zkouškách, naší prioritou je láskyplný a plnohodnotný domov, aby se stalo štěňátko součástí rodiny, bylo jejím členem. Také neposkytujeme slevy, ani množstevní, a neodpovídáme dotazy začínající otázkou - kolik stojí štěně - nejedná se o rohlíky!