Štěňátka

17.6.2019

Tak už se nám to blíží...V sobotu 22.6. bude Daisynka 62. den březí. Porodní bedýnka je již připravená. A jak to zvládá naše budoucí maminka? Venčíme teď hlavně ráno a večer, přes den pejsi odpočívají v chládku doma. Procházku zvládne bez potíží, i když bříško už má velké, a nejraději ze všeho se chladí a plave. Přes víkend jsme drželi tlapky tátovi Riccimu, který se na Evropské výstavě v konkurenci 14 psů umístil na krásném 4. místě a o víkendu úspěšné absolvoval lovecké zkoušky vyššího typu ZPR. Gratulujeme!

 

15.5.2019

Štěňátka budou!

Předpokládané narození miminek je kolem 22.6., odběr koncem srpna. Závazné rezervace přijímám až po narození miminek. Výstavy a uchovnění není podmínkou, podmínkou je plnohodnotný život, láska a kvalitní péče, kterou očekávám od budoucích majitelů. Štěňátka budou odčervená, 2x očkovaná, a budou odcházet s výbavičkou. 

Tento vrh se částečně skládá z mého chovu, který dobře znám do několika generací. Pyšným dědečkem je náš Doník, pracant tělem i duší, ale zároveň velký mazel, babička Bonettka - úžasná fenečka aktivně působící v canist. praxi, prababička Element Brenda Misantos - moje láska, emaptická pracovní fenka, fešák praděda A Chillipepper Dagchells, praprabába Brenda Dream Team...a mnoho dalších skvělých a zdravých psů v rodokmenu. 

Rodokmen ZDE

Ženicha Ricciho, kterého si Hanka dovezla ze Švédska, znám osobně od malička, naprosto splňuje mé představy o goldenovi a má vynikající zdravotní výsledky, také je výstavně i pracovně úspěšný pes aktivně působící v canisterapii. S Daisy, která je velmi empatická, totálně mazlivá, s pracovními vlohami, a i když jsme se ještě nezúčastnili loveckých zkoušek, tak prostě má to v nose :-), pro mě tvoří ideální pár.  Štěňátka by rodičích měla zdědit dobré zdraví, milou povahu, výstavní i lovecké předpoklady.

22.4.2019

Velikonoční láska

Na Velikonoční pondělí jsme se s Daisy vydaly na pomlázku do Brna....:-) Ricci koledoval, za půl hodiny bylo hotovo :-D a teď už budeme jen doufat, že se nějací ti velikonoční zajíčci - teda štěňátka :-D povedou, a bude po 6 ti letech ve Zlaté kudrnce zase štěňátkově veselo. Držte pěsti a sledujte naše webvky nebo Insta, 19.5. nebo 25.5. půjdeme na UZ. Pokud se vše podaří, měla by se štěňátka narodit kolem 22.6.

Webové stránky Ricciho ZDE