Štěňátka

V naší chovatelské stanici momentálně štěňátka nemáme ani zatím neplánujeme.

Volného chlapečka nar.6.6.2022 mají v CHS Od Malého Labe, jehož maminkou je dcera našeho Doníčka. Uvolněná rezervace na holčičku nar. 16.6.2022 je v CHS Zlato z hor, jejíž maminkou je dcera naší Daisynky.

 

Štěňátka jsou u nás odchovávána s maximální péčí a láskou a v naprosto vynikajících podmínkách včetně socializace.

Porodní bedýnka je umístěna dle ročního období a teplot buď v obývacím pokoji, nebo ve vytápěné zimní zahradě, která navazuje na obytné prostory a má vlastní psí vchod. Štěňátka se díky dospělým hafanům velmi brzy naučí vchod využívat a svou potřebu vykonávat v dostatečně velkém výběhu na prostorné zahradě.

Socializace probíhá setkáváním se s dalšími členy smečky a to i dvounohými, zejména dětmi, které rády pomáhají s každodenní péčí. Miminka se několikrát vezou i k panu veterináři, takže poznají cestu autem ještě před odjezdem do nového domova.

      

Do nových domovů odchází vždy řádně odčervená, očkovaná, očipovaná, zkontrolovaná veterinářem, s očkovacím průkazem, průkazem původu, smlouvou a startovacím balíčkem. 

Stejně jako noví majitelé si své štěňátko vybírají, i my máme právo si vybrat jejich majitele! Vítáme pouze vážné, solidní a spolehlivé zájemce. Nepožadujeme účast na výstavách nebo na zkouškách, naší prioritou je láskyplný a plnohodnotný domov, aby se stalo štěňátko součástí rodiny, bylo jejím členem. Také neposkytujeme slevy, ani množstevní, a neodpovídáme dotazy začínající otázkou - kolik stojí štěně - nejedná se o rohlíky!