Štěňátka

 Nejsou příspěvky, a víte proč, protože užíváme štěňátka .-)

Za krásné foto děkuji Mirek Hejna a Zuzana Kudrnovská

MÁME ŠTĚŇÁTKA!

5.5.2024 se naše chlupatá rodinka rozrostla o 9 zlaťáčků.
Na svět jsme přivítali 7 holčiček a 3 kluky <3
Bohužel hned první holčička přišla jako andílek,-(
Daisynka zvládla porod na jedničku a starostlivě o miminka pečuje.
Děkujeme všem přátelům a rodině za podporu a taťkovi Maxikovi za 9 krásných kuliček.
Všechna štěňátka jsou momentálně zadaná. 

ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA!

Po dlouhých 3 letech se u nás ve Zlaté kudrnce narodí opět štěňátka a moc doufáme, že mezi nimi bude jedna osudová holčička…..

Jedná se o poslední, opakovaný vrh naší Daisynky a Maxíka, ze kterého se před 3,5 roky narodilo 6 zdravých štěňátek od písmene Ch, 2 fenečky a 4 kluci (všichni DKK 0/0, DLK 0/0. OCD neg.), nyní už dospělí hafani se skvělou povahou, někteří z nich dokonce úspěšní na poli výstavním i zkouškovém, aktivní v chovu. A my se teď na začátku května těšíme na jejich mladší sourozence, kteří se do nových domovů rozjedou koncem června, začátkem července.

 

Rodokmen štěňátek naleznete ZDE

Fotografie a přehled zdraví starších sourozenců naleznete ZDE 

Info ke štěňátkům, fotografie atd naleznete ZDE na tomto odkazu

A nejvíc aktuální jsme ale stejně na Instagramu a FB, protože to je nejrychlejší způsob sdílení .-)

 

Dne 11.4.2024 se Nalince a Lotymu narodilo 8 krásných štěňátek, 4 holčičky a 4 kluci. Gratulujeme a všem přejeme ten nej psí život.

 

 

Štěňátka jsou u nás odchovávána s maximální péčí a láskou a v naprosto vynikajících podmínkách včetně socializace.

Porodní bedýnka je umístěna dle ročního období a teplot buď v obývacím pokoji, nebo ve vytápěné zimní zahradě, která navazuje na obytné prostory a má vlastní psí vchod. Štěňátka se díky dospělým hafanům velmi brzy naučí vchod využívat a svou potřebu vykonávat v dostatečně velkém výběhu na prostorné zahradě.

Socializace probíhá setkáváním se s dalšími členy smečky a to i dvounohými, zejména dětmi, které rády pomáhají s každodenní péčí. Miminka se několikrát vezou i k panu veterináři, takže poznají cestu autem ještě před odjezdem do nového domova.

      

Do nových domovů odchází vždy řádně odčervená, očkovaná, očipovaná, zkontrolovaná veterinářem, s očkovacím průkazem, průkazem původu, smlouvou a startovacím balíčkem.

Stejně jako noví majitelé si své štěňátko vybírají, i my máme právo si vybrat jejich majitele! Vítáme pouze vážné, solidní a spolehlivé zájemce. Nepožadujeme účast na výstavách nebo na zkouškách, naší prioritou je láskyplný a plnohodnotný domov, aby se stalo štěňátko součástí rodiny, bylo jejím členem. Také neposkytujeme slevy, ani množstevní, a neodpovídáme dotazy začínající otázkou - kolik stojí štěně - nejedná se o rohlíky!