CHS Chlupaté štěstí - vrh O

 

Zdravotní výsledky

DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní, skus nůžkový, chrup úplný

DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní, skus nůžkový, chrup úplný

PRCD neg., PRA 1, 2 - clear, GRMD clear

 

 Oriane Chlupaté štěstí

DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negativní

 

15.6.2016

Štěňátka odchází do nových domovů a jedno si odvážíme domů my :-)

Než štěňátka odjela ke svým novým rodinám, přijeli jsme je ještě pomuchlovat a nafotit. No a jedné holčičce jsme už neodolali a odvezli jsme si ji do Vrchlabí. Více v sekci Naši psi - Daisy. Spoustu krásných fotek najdete ZDE

21.5.2016

Nejhezčím zakončením naší výstavní bláznivé cesty do Rakouska byla muchlovací návštěva v miminkově - v CHS Chlupaté štěstí. Štěňátkům jsou 3 týdny a jedno jako druhé, těžko někdy rozeznat, které je které. Paní chovatelka Iva na ně pěla samou chválu, jak jsou hodná, že o nich ani neví. Stejnou chválu jsme slyšely i v CHS Bast Darling, a tak si říkám, jestli je Doník vůbec otcem :-D, když byl malý, byl to drak, o něm jsem věděla vždycky :-). Štěňátka skoro celou naši návštěvu prospala, ale něco málo jsme zvládli nafotit. Galerie ke shlédnutí ZDE

3.5.2016

Štěňátkům je týden

Miminkům je týden, zdvojnásobila svoji váhu, mají všechna kolem 1kg! Přestože vypadají na videích jako pěkní draci, prý jsou strašně hodní, a doma o nich skoro ani neví :-). Fotky a videa můžete sledovat na FB stránkách ZDE nebo také na webu ZDE. Volní jsou pouze 2 kluci!

     

24.4.2016

Štěňátka jsou na světě!!!

 V neděli odpoledne se Bonettce narodilo celkem 8 krásných kluků a 2 holčičky. Porod proběhl rychle, hladce a naprosto bez komplikací. Vrh je velmi vyrovnaný, porodní váhy od 450 g do 500g a mají úplně super pigment! Miminka se mají čile k světu a Bonettka se o ně pečlivě stará.

 

 Za Donem přijela další šikovná nevěsta a to až od Českých Budějovic. Do oka si padli hned, polítali po zahradě, pohráli si, polaškovali a pak tečka tečka tečka :-D. Po pul h už jsme kávičkovali, prostě krytí jak má být, jako u všech Donových nevěst co dosud měl.  

Rodokmen štěňátek ZDE 

Webové stránky CHS Chlupaté štěstí ZDE nebo FB ZDE