CHS Jozucita vrh B

1.4.2016

Štěňátkům jsou 2 týdny

Štěňátka jsou jednou tak velká, pomalu zavalí při kojení mamču Dellu a koukají na svět. Všechna jsou již zadaná. Nové fotky miminek naleznete ZDE

18.3.2016

Štěňátka jsou na světě!

V pátek dne 18.3. se Dellince a Doníkovi narodilo 10 štěňátek, 6 holčiček a 4 kluci, štěňátka vážila přes 400g a mají světlé i zlaté kožíšky. Dellinka byla vzorná nevěsta a je i vzorná maminka.

Štěňátka budou k odběru za 8 týdnů cca v polovině května. V případě zájmu o parťáka z tohoto spojení kontaktujte pana Dušana Chrásta na tel.č: 737740996 a nebo emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rodokmen

Fotogalerie ZDE

Krytí s Dellinkou se uskutečnilo přesně týden po návštěvě Růženky, takže Don byl v sedmém nebi. Ač to na začátku moc nevypadalo, že je už ten správný čas, nakonec se zadařilo. Don i Della nás k tomu moc nepotřebovali, a ani nás nechtěli. Nejdřív si hezky zalaškovali, poběhali si spolu, dali si takovou hezkou předehru :-) a pak byli půl h spojeni .-). Do hodiny od příjezdu už frčeli domů. V další dny jsme již nepřekrývali. Bohužel rande proběhlo večer v docela silném dešti a tak jsme nemohli vytvořit žádnou fotodokumentaci :-(.

Rodokmen štěňátek ZDE

Více info na http://stenatka-zlateho-retrivra.webnode.cz/