CHS Bast Darling vrh B

 

17.5.2016

Všechna šťěňátka jsou v nových domovech, přejeme jim milující rodiny a hodně štěstí a radosti a lumpáren v jejich psím životě! Byla to skvělá parta, všem se nám stýská ,-(. Budeme rádi za každé info a fotečku, jak naše miminka rostou, děkujeme!

1.5.2016 Návštěva u štěňátek

Už jen 12 dní a miminka se nám rozutečou do nových domovů a tak jsme udělali s rodinou ještě jednu muchlovací a fotící invazi. Štěňátka jsou krásná, veselá, umí zahradničit :-D, máme z nich velkou radost. Fotky naleznete ZDE nebo u CHS Bast Darling na webových stránkách.

Kluci - začátek 7. týdne

Holky začátek 7. týdne

 

17.4.2016

Štěňátkům je 5 týdnů

V pátek štěňátka najela na 5. týden svého života. Vyzkoušeli jsme tedy první postoje a všechna byla moc šikovná. Do galerie vloženy nové fotky a brzy přibudou další krásné fotky z řádění na zahradě. Všechna štěňátka jsou zadaná.

27.3.2016

Návštěva v CHS Bast darling

V neděli jsme se konečně jeli pomazlit se štěňátky. Všude vládla pravá velikonoční atmosféra a štěňátka byla k umuchlování. Nezadaní jsou 2 krásní pejskové, středně zlatý pejsek hněďásek a světlý pejsek modrásek. Všechna už krásně koukají na svět a někteří jsou tak šikovní, že si to ve dvou týdnech už nemotorně capkají. Fotky ZDE

 

25.3.2016

Dnes je štěňátkům 14 dní

Štěňátkům je již 14 dní a všechna koukají na svět. Rostou jako z vody. O víkendu nás čeká první muchlovací návštěva. Do galerie vloženy nové fotky. Volná je jedna holčička a 2 kluci.

21.3.2016

Štěňátka rostou před očima, na 1 týdnu už mají přes 1kg váhy! Do fotogalerie vloženy nové fotečky!

11.3.2016

Štěňátka jsou na světě!

Dne 11.3.2016 v pátek večer se Růžence a Doníkovi narodilo 7 krásných zdravých štěňátek, 3 kluci a 4 holčičky, štěňátka mají zlaté i světlé kožíšky a jejich porodní váhy byly od 470g do 500g! Růženka je vzorná maminka a miminka rostou každým dnem. 

Štěňátka budou k odběru cca za 8 týdnů, tj. začátkem května. Již teď přijímáme rezervace na tel. čísle 723 951 133, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více fotek a videa ZDE

Rodokmen

 

Růženka k nám přijela začátkem ledna, týden před Dellinkou. Don byl nadšen a hned věděl co má dělat, jen Růža dělala drahoty a spíš byla pro hru :-). Počasí a čas nám nepřál a vzhledem k tomu, že tohle krytí bylo pro Růženku prvním, rozhodli jsme se těm dvěma pomoci. Don to ale bojkotoval, o pomoc nestál jako vždy :-) Ve chvíli, kdy jsme se jim rozhodli dát pauzu, sousedi zahájeli na oslavu narozenin docela slušný ohňostroj a tak jsme si říkali, že dneska to už neklapne. Tak jsme je nechali si ještě hrát a zkoumat zahradu a my ženský zatím brebentily, až jsme to málem prošvihly :-D. Ti dva si to sami upletli za autem. Přišly jsme akorát včas na pomoc s přehozením nožek. Růženka přijela ještě za 2 dny, a do hodiny bylo hotovo, zase sami, a tak hezky něžně, oňuchávali se, byli k sobě ták láskyplní :-). Jako skoro celou tuhle zimu zase pršelo, a tak jsme společné fotky spáchaly až o měsíc později na procházce kousek od bydliště Růženky. Na fotky se můžete podívat ZDE

Rodokmen štěňátek ZDE