Vrh Ch 13.11.2020

Datum narození

13.11.2020

Fenky:

Chanel a Christinka

Pejsci:

Champion, Chewie, Chico, Chilli

RODOKMEN

FOTOGALERIE

chovná fenka

DKK A/A, DLK 0/0, OCD neg.

PRA Prcd.- clear, PRA1 - clear, PRA2 - clear

GRMD XN/XN, NCL - clear

ICT 1, ICT 2 - clear

plnochrupá, skus nůžkový

OVVR 3.místo

2x res.CAC, 1x Exc.2 (Polsko)

Šárka Gruzová, Český Brod

fenka

DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní

rodina Svobodova, Vlčice u Trutnova

chovný pes

DKK A/A, DLK 0/0, OCD neg.

PRA 1, PRA 2, Prcd clear, GRMD - clear, ICT - clear

plnochrupý, skus nůžkový

Výstavy:

Český šampion

čekatel Polského šampiona

OVVR, KPZ III.cena

Rodina Kořínkova, Náchod Běloves

pejsek

DKK A/A, DLK 0/0, OCD neg.

Výstavy:

V1, V2 res.CAC, 1xV, 1xV2

Rodina Faitova - Praha

pejsek

DKK A/A, DLK 0/0, OCD neg.

Rodina Tessnerova - Pardubice

chovný pes

DKK A/A, DLK 0/0, OCD. neg

PRA 1,2 clear, PRCD clear, GRMD Clear, ICT clear

plnochrupý, skus nůžkový

Polský šampion

čekatel Českého šampiona

OVVR, KPZ I.cena res.CACT

Rodina Skládalova, Vršovka

 

6. týden

Štěňátka mají za sebou očkování a čipování a teké třetí odčervení. Ve čtvrtek nás navštívila kamarádka Terka z CHS Bohemia Bras, a udělala štěňátkům a hlavně jejich budoucím majitelům krásné záběry na památku.

24.11.

Už nám byl týden!

V pátek oslavíme druhý týden na světě. Štěňátka rostou jako z vody.  Protože jich je 6 a nemusí se prát o mléčný bar, tak jen baští a spí, baští a spí, takže jsou to pořádné kuličky, a tak už dostaly i své obojky. Kromě toho, že už na nás mrkají těma svýma krásnýma řasama, tak se jim také začínají zbarvovat kožíšky. Obě holčičky jsou tmavší než kluci, takže odhaduji středně zlatou barvu, kluci mají zatím kožíšky světle zlaté. Také už jsme slyšeli i náznak štěknutí a viděli první pokusy se postavit na všechny 4 nožky. Příští týden budeme pojmenovávat, aby se mohlo odeslat hlášení o vrhu, které dostaneme pak zpět s přidělenými tetovacími čísly. Nebojte, trápit tetováním však miminka nebudeme, používáme jen čipování. Více fotek a videí na Rajčeti.

13.11.2020

Jsme na světě!

Pro někoho je pátek 13.tého nešťastným, pro nás právě naopak! V noci 13.11. se Dasynce a Maxíkovi narodilo 6 krásných štěňátek, 4 kluci a 2 holčičky. Váhy od 370g do 440g, velmi vyrovnaná miminka s tmavým pigmentem, jeden jako druhý. Porod probíhal rychle a naprosto bez komplicí s asistencí tatínka a vlastně dědečka Doníka. První klučík se narodil pár minut před 24h, další miminka šla jako po másle v pořadí holka, kluk, holka, kluk, kluk tak, že v 1 ráno jsme měli hotovo :-). Mimča jsou hodná, buď spí, nebo jí :-), pěkně nabírají na váze, jeden chlapeček už má 585 g, a začínají se chovat jako malí pesánci. No a Daisynka je úžasná máma. Sledujte nás na Instagramu, FB, fotografie i videa najdete všechny na Rajčeti, odkaz ZDE.

 

27.10.2020

Jak se má maminka

Nastávající maminka se má dobře a moc ji to sluší. Proběhl předporodní setřih, a občas proběhne i přírodní parfumerace, když něco uleželého na poli najde dřív než panička :-O :-). Daisy si užívá podzimu se svým taťkou, dcerkou Amy a dalšími kamarády z CHS Albipolis a labradořími klukama Patíkem a Ringem, i když už s pěkným pupíkem, stále je v čele party při venčení. 

9.10.2020

Čekáme štěňátka!

Dnes jsme se dozvěděli krásnou zprávu. Krytí se podařilo a Daisynka nosí pod srdíčkem miminka, moc ji to mamince sluší. Kolem 11.11. budeme nejen očekávat Martina na bílém koni, ale hlavně narození štěňátek!

13.9.2020

Horké novinky

V 17h večer v pátek jsme se dozvěděli výsledky krve a nebylo na co čekat. V 21h už jsme s Daisynkou byli v Sedle u Jindřichova Hradce v v CHS CHlupaté štěstí, ve stejném místě, kde se naše Daisynka před 4 lety narodila. Tam už netrpělivě čekal Maxipes Fík Chlupaté štěstí. Daisy nejdřív hrála herečku a dělala drahoty, po 3,5 hodinách jízdy se přeci nebude hned kámošit. Pak ale otočila a proběhlo naprosto ukázkové krytí, které jsme už v 22h oslavili v místní hospůdce. Ráno jsme přišli ještě pozdravit a popřát štěstí kamarádům na ZPR. V 9 proběhlo opět další ukázkové krytí a ve 14 hodin už jsme si to i s Donínkem štrádovali v lese po houbách. Děkuji Ivě a Milanovi za azyl, za pěkný večer, a teď už jen nezbývá nic jiného než čekat a doufat, že se Maxíkovi a Daisy štěňátka povedla :-). 

Rezervace momentálně zatím už bohužel nepřijímáme.