Touch of Heaven - vrh F

Rodokmen

Fotogalerie

 

16.8.2015

V sobotu bylo štěňátkům 23 dní. Protože jsme měli cestu do Prahy, udělali jsme si za nimi výlet. Štěnátk jsou krásná, velmi vyrovnaná, není mezi nimi žádný drobeček ani žádný obřík, jsou akorát a některým se dokonce vybarvil kožíšek do jemně nazlátlé barvičky. Namazlili jsme se na pár dní dopředu a do fotogalerie přibylo spousta hezkých fotek.

 

Dne 24.7. se Deisynce a Doníkovi narodilo celkem 12 štěňátek. Jeden chlapeček a jedna holčička bohužel porod nezvládli :-( Maminka je od začátku velmi šikovná a zodpovědná, pečlivě se o miminka stará. Štěňátka rostou každým dnem, a mají se čilě k světu. Zatím jsou světlých kožíšků, zda se mezi nimi objeví nějaký světle zlatý kožíšek se terpve ukáže.

Rodokmen štěňátek ke shlédnutí ZDE

Více fotek ZDE

 

Nezávazná návštěva u ,mamky´´ i ,,taťky´´ vítána :-)

 

 

 

Dne 22.5. a 24.5.2015 proběhlo krytí Deisy a Dona!

 

 

Krytí opět proběhlo zcela ukázkově, bez nějaké větší asistence a to i přesto, že pro Deisy to bylo první krytí a pro Dona třetí. Deisy s paničkou přijeli v pátek odpoledne, a po půl hodině už zase jeli zpět domů :-). Don si pro svou nevěstu vlezl až do auta, a po přesunutí na zahradu, bylo do 5 minut ,,hotovo,, :-), svázání cca 10 minut. V neděli dopoledne jsme si krytí zopakovali, doplnili procházkou a i holky Arinka s Deisynkou si spolu pohrály. Zda se krytí podařilo a zda budou štěňátka, která by se měla narodit kolem 20.7., se dozvíme zhruba za 25 dní.  Fotky z krytí naleznete ZDE.

 

Je nám ctí, že si Doníka vybrala další nevěsta a to z CHS Touch of Heaven - 

 

 

 Více info ZDE