CHS Od malého Labe - vrh A

 

9.6.2017

Štěňátka odcházejí ke svým novým rodinám. Hodně štěstí, lásky, úspěchů a psích radostí jim s Doníkem přejeme! Než však štěńátka odjely, proběhla tradiční foto chvilka, a opravdu chvilka :-). Za hodinu bylo hotovo :-O. Štěňátka byla opravdu šikovná, nebála se a krásně spolupracovala. 

Více fotek ZDE

9.5.2017

Návštěva u miminek

Už jsme se nemohli vydržet, a udělali jsme přepadovku u miminek. Krásně prospívají, celou návštěvu a stříhání drápků prospaly, variace kožíšku od světlé až po zlatou, tmavé nosíky a ťapičky, taťka je spokojen :-)

26.4.2017

Štěňátka jsou na světě!

V záplavě smutných zpráv nám přišla také jedna krásná. Dne 17.4. na velikonoční pondělí se Kaylince a Doníkovi narodilo 9 krásných štěňátek, 5 holčiček a 4 kluci. Miminka se mají čile k světu a pěkně přibírají. 

Všechna štěňátka jsou zadaná.

 

V únoru 2017 přijela za Doníkem další šikovná nevěsta z nedalekého Dolního Lánova. Pro Fredericu a její majitele to bylo jejich první krytí. Frederica si počínala velmi šikovně, Doníkovi se líbila a tak vše proběhlo hladce, tak jak má být. 

Ultrazvuk potvrdil březost, Frederica už má připravenou krásnou prostornou porodní bedýnku a my můžeme teď jen držet pěsti, ať to všechno dobře dopadne a narodí se kupa zdravých miminek.

Rezervace na štěňátka přijímáme už nyní!

RODOKMEN ŠTĚŇÁTEK

A jak to Frederice a Doníkovi spolu slupší se můžete podívat ZDE